Współpraca

Studio Projektowe

Lokalny to projekt, który działa na styku różnych dziedzin i realizuje interdyscyplinarne projekty. Jeśli potrzebujesz wyjątkowej mapy, mapki, ilustracji miasta/architektury lub identyfikacji wizualnej wydarzenia/obiektu, to z chęcią podejmę się tego wyzwania. Realizuje także projekty infografik oraz opracowania graficzne analiz m.in. funkcjonalno-przestrzennych, wytycznych projektowych itd.

Zamówienia specjalne

Jesteś event managerem lub pracujesz w dziale promocji i szukasz wyjątkowych gadżetów? Możesz zamówić nie tylko personalizowane puzzle z wybranym miastem, ale także projekt dedykowanego gadżetu np. puzzli w dowolnym kształcie, plakatu, mapy czy magnesu ze sklejki. Zapytaj o dedykowaną ofertę. Realizuję też indywidualne zamówienia puzzli i map. 

Warsztaty

Puzzle miejskie to świetny materiał warsztatowy do zajęć szkolnych i różnego rodzaju eventów promocyjnych lub integracyjnych. W ramach projektu Lokalny realizowane są autorskie warsztaty Ułóż sobie miasto© - formuła tego działania jest otwarta, ale może zostać rozbudowana i dostosowana pod Twoje potrzeby. Wspólnie możemy wypracować scenariusz i harmonogram wydarzenia lub zajęć. Puzzle wykonywane na warsztaty mają dowolną formę - mogą być wykonane z mniej trwałego, ale tańszego materiału np. białej tektury. Dotychczas odbyło się kilka edycji warsztatów w Warszawie - chętnie przygotuję takie wydarzenie też w Twoim mieście.

Zostań partnerem

Chciałbyś wykorzystać puzzle miejskie w swoich działaniach, lub masz sklep w którym widziałbyś serię Ułóż sobie miasto© albo inny pomysł na współpracę? Odezwij się, z pewnością razem coś wymyślimy.

Dla architektów

We współpracy z marką Holdis wykonujemy drewniane mapy ścienne w oparciu o projekt puzzli - zamówienie możemy spersonalizować pod Twoje potrzeby. W ofercie marki Lokalny znajduje się też kilka serii autorskich plakatów idealnych do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz. Jeśli jesteś zainteresowany wykorzystaniem prac w swoim projekcie lub indywidualnym zamówieniem - zapraszam do kontaktu.


marta@lokalny.eu

Plakaty - wykorzystaj kod: DARMOWA-DOSTAWA

Zakupy razem:

0.00 PLN

Sposób i koszt dostawy wybierzesz w następnym kroku

Twój koszyk jest pusty.

ZAMAWIAM I PŁACĘ